Свинина за 16 гривень і терези з похибкою на 40 грам

29.04.2005, 12:04 Переглядів: 2 521
У середу, 27 квітня, міське споживче товариство (МСТ) продавало на Центральному ринку дешеву свинину за 16 грн. кілограм та яловичину за 14грн. 50 коп. Того ж дня, за розпорядженням міськвиконкому, відповідна комісія перевіряла роботу ринкових торговців – найперше, у м’ясних рядах.
Дешева свинина за 16 грн./кг. розрубана не за сортами, а “з кісткою”
Фото: Дмитрий Бабец

Народ дешеве м’ясо купував. Але більше скандалив. Сімейна пара не хотіла того м’яса, а  вимагала порубати їм задок, який тихенько  лежав собі на колоді. Бабуся ніяк не могла зрозуміти – так то сало чи м’ясо?  А тьотя поруч з нею одразу збагнула, що тут до чого – і почала репетувати, щоби їй зрізали сало зі шматка та продали лише м’ясо.

Члени комісії роблять контрольну закупку
Фото: Дмитрий Бабец

На це торгове місце комісію направила пані, яка стверджувала, що купляла тут балик, і її обрахували майже на три гривні. Комісія шикувати не стала – замість балика на контрольну закупку придбали два копчених реберця ціною 20 грн./кг. Після перевірки з’ясувалося, що продавець обважила комісію на 27 грамів та обрахувала на 54 копійки. Був складений акт та протокол.  Продавець у розмові  надала дивне пояснення  – хіба ж це називається “обважила” – 27 грамів? Хіба ж це “обрахувала”  - на 54 копійки?

Фото: Дмитрий Бабец

Задля здешевлення м’яса міська влада зобов’язала ринки виділити спеціальні торгові місця для справжніх товаровиробників. Центральний ринок виділив їх аж чотири. У середу всі вони стояли порожніми. Не приїхав товаровиробник. Чи то йому незручно, чи боїться, що гнатимуть його з ринку, як завжди гнали. 
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх