Вбивцю допомогли знайти самогонники

29.04.2005, 12:04 Просмотров: 1 878
Правоохоронці знайшли того, хто задушив чоловіка в зеленій зоні, в районі очисних споруд сталеливарного заводу. Ним виявився 37-річний мешканець селища Садки, раніше судимий, алкоголік. Разом зі своєю супутницею він 15 квітня вирішив прогулятися зеленою зоною. Там пара зустріла громадянина Л.

Правоохоронці знайшли того, хто задушив чоловіка в зеленій зоні, в районі очисних споруд сталеливарного заводу. Ним виявився 37-річний мешканець селища Садки, раніше судимий, алкоголік. Разом зі своєю супутницею він 15 квітня вирішив прогулятися зеленою зоною. Там пара зустріла громадянина Л. 1964 року народження, що проживав неподалік на вул. Східній у так званому “дурдомі”. Вони вирішили організувати “на трьох”. Після того як підігрілися спиртним, стали з’ясовувати стосунки. Мешканець Садків почав бити бродячого вихідця з “дурдому”, потім зірвав з нього сорочку, кілька разів вдарив ногою в обличчя і задушив, ставши ногою на горло.
Встановити особу вбивці правоохоронцям допомогли самогонники. 40 алкоголіків  та тих, хто їх забезпечує спиртним на дальній Раківці, були затримані за адміністративні правопорушення. Серед них співробітники виявили товаришку вбивці. Вона дала правдиві свідчення. Злочинця затримано. Його подруга, швидше за все, проходитиме як свідок, а не як співучасник злочину. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх