Хлопець убив відьму

29.04.2005, 12:04 Просмотров: 1 657
24-річний громадянин П. зарізав свою співмешканку, страшу за нього на сорок шість років. Те, що у дворі цієї дивної родини трапилося лихо, помітив сусід. Він звернув увагу на те, що хлопець риє яму.

24-річний громадянин П. зарізав свою співмешканку, страшу за нього на сорок шість років. Те, що у дворі цієї дивної родини трапилося лихо, помітив сусід. Він звернув увагу на те, що хлопець риє яму. На запитання: “Що трапилося?”, молодий чоловік відповів: “За мною гналися дві відьми, так от, одну я вже вбив”. Сусід викликав міліцію, швидку та бригаду з психоневрологічного диспансеру. У дворі правоохоронці знайшли труп літньої жінки. Співмешканець напав на неї з ножем зі спини. В районі грудної клітки постраждалої – глибоке поранення, зламані кілька ребер та кісток обличчя. Поруч з трупом лежав ніж, довжина леза – 11 сантиметрів.
Вбивцю знайшли за гарячими слідами. Хлопця наздогнали співробітники патрульно-постової служби. Два дні він провів у наркологічному диспансері, перебуваючи у стані білої гарячки. Його прив’язували до ліжка, щоб він не накоїв собі лиха. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх