Міська влада мріє про яловичину за 17 грн./кг та свинину за 22 грн/кг.

29.04.2005, 12:04 Просмотров: 1 402
У вівторок, 26 квітня, заступник міського голови пан Биков провів спільну нараду з представниками контролюючих органів та керівниками міських ринків.
Тема наради – виконання вимоги прем’єр-міністра Юлії Тимошенко забезпечити народ дешевим м’ясом. Пан Биков повідомив, що 22 квітня відбулася всеукраїнська селекторна нарада, на якій пані прем’єрка поставила питання жорстко – знижуйте ціни, а то!..

У вівторок, 26 квітня, заступник міського голови пан Биков провів спільну нараду з представниками контролюючих органів та керівниками міських ринків.
Тема наради – виконання вимоги прем’єр-міністра Юлії Тимошенко забезпечити народ дешевим м’ясом. Пан Биков повідомив, що 22 квітня відбулася всеукраїнська селекторна нарада, на якій пані прем’єрка поставила питання жорстко – знижуйте ціни, а то!... Відповідно, і пан Биков сказав керівникам ринків: “В такій ситуації, коли прем’єр ставить питання жорстко, ви дограєтесь!” Керівники ринків пообіцяли пану Бикову знижувати ціни.
Найбільше нарікань у заступника міського голови викликали ціни на кременчуцьких ринках – у середньому яловичина (вирізка) – 23-25 грн., свинина (вирізка) – 28-32 грн. Він поставив задачу керівникам ринків – знайти спосіб знизити ціну на м’ясо до рівня полтавських цін. У Полтаві вже спромоглися продавати м’ясо за ціною: яловичина – 15-17 грн./кг., свинина – 22 грн./кг. Втім, пан Биков уточнив, що за такими цінами продається м’ясо, порубане “з кісткою”, без розподілу за сортами.
Наостанок пан Биков повідомив, що до 9-го травня включно на ринках міста працюватимуть контрольні комісії. Торговці, які дуритимуть громадян, мають шанс втратити торгове місце назавжди.
“ТелеграфЪ” цікавило, чи надійшли до Кременчука або до області обіцяні урядом інтервенції дешевого м’яса з Держрезерву? Ні, не надійшли, - відповів заступник міського голови.
Також нас цікавило, як довго уряд наказав  боротися за дешеве м’ясо?  Як виявилось, героїчна  боротьба  триватиме  лише до кінця травня. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх