Бюджет прийняли під погані прогнози

29.04.2005, 12:04 Просмотров: 1 047
Грошей нам, як завжди, мало. Судячи з усього, більше їх не стане. На сесії скаржилися на погане життя і “катастрофу”. А мер запропонував депутату прибирати вулиці.
Поправки до бюджету приймали без посмішок

Сесія міської ради від 22 квітня пройшла швидко. Головним питанням порядку денного було внесення змін до міського бюджету на 2005 рік. Розподіл додаткових семи мільйонів ні запитань, ні заперечень не викликав. Однак були нарікання з приводу самого бюджету. Нагадаємо, додаткові кошти призначені на підвищення мінімальної заробітної плати і збереження при цьому різниць міжпосадових окладів. Однак задеклароване урядом підвищення забезпечене в Кременчуці коштами лише на 52%. Це стосується всіх без винятку бюджетних галузей.
Депутат-підприємець Андрій Огородников звернув увагу на зміни в системі оподаткування малого бізнесу. Нині підприємці, чий оборот перевищує 300 тис. грн. на рік, стають платниками ПДВ і змушені переходити зі спрощеної системи оподаткування на загальну. “Підприємства підуть у тінь. Я сам змушений буду або закривати підприємство, або ділити його на дрібні… У програші будуть місцеві бюджети”, - такі наслідки, на думку Андрія Огородникова, матимуть податкові зміни. Свої побоювання він виклав у листі до прем’єра Юлії Тимошенко. “Буде дуже погано, і буде погано найближчим часом”, - віщував пан Огородников, немов легендарна Кассандра. Серед депутатів почався шепіт. Схоже, радикально негативні прогнози їхнього колеги контрастували з весняним настроєм і сподіваннями доброї половини обранців міськради на нову владу.
Депутат Стасюк говорив у звичній для нього манері: Кременчук – “дійна корова”, підвищення цін на комунальні послуги – “катастрофа”, “і якщо воно відбудеться, то я перший скажу, що влада неспроможна, і виведу людей на вулиці”. Проте запропонований бюджет пан Стасюк підтримав, чого за старої влади зазвичай не робив.
Депутат Черняховський звернув увагу на способи економії фонду зарплати медиків – відпустки без утримання.
Міський голова Микола Глухов подякував всім за виступи і резюмував “навколобюджетні” виступи депутатів: “Держава замовляє соціальні послуги на рівні наявного фінансування”. А Стасюку порадив вивести людей на вулиці не на мітинг, а на прибирання: аби користь місту від того була.
Виступаючи у “Різному”, мер привітав сімох депутатів міської ради - лауреатів міського конкурсу “Людина року-2004”, організаторами якого виступили “ТелеграфЪ” та Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку. На думку Миколи Глухова, перемога в конкурсі означає оцінку діяльності цих людей кременчужанами.

Стасюк – Глухову стосовно підвищення комунальних тарифів: “То буде вам останній вирок як голові міста”.
Глухов – Стасюку: “Я дуже вдячний Валентину Володимировичу за попередження. Але, думаю, якщо ми цього не зробимо, і люди не отримають тепла в квартирах, то буде ще гірше”. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх