Мережа автобусних маршрутів в Україні: новий сервіс, що стане в нагоді кременчужанам

10.04.2019, 16:46 Просмотров: 3 670

  

Сервіс створила агенція журналістики даних Texty на основі відкритих даних Міністерства інфраструктури

Відтепер автобусні маршрути України – на одній карті. Ми можемо побачити тут транспортні засоби, що відправляються з автовокзалу, дані про перевізника, розклад руху автобусів міжміського та міжнародного сполучення, дані про клас комфортності авто та найстаріші автобуси на маршрутах.


Новий сервіс створила агенція журналістики даних texty.org.ua на основі відкритих даних* Міністерства інфраструктури.


«Мережа автобусних маршрутів — це інструмент, який показує автобусні маршрути між містами в Україні та за кордоном, розклад руху автобусів і проміжні зупинки на їхньому шляху. Карта дозволяє подивитися на автобусні перевезення цілісно, що буде корисно як пасажирам, так і перевізникам і державі», - представили новий сервіс його розробники.


Для проекту використані такі відкриті дані:

 

Є детальна інструкція, як користуватися сервісом. Так, можна або позначити місто на мапі, або вибрати зі списку на сторінці. Отримаєте відображення маршрутів, ось ми вибрали міжобласні маршрути з Кременчука. 


 


Натискаючи, можна подивитися дані про маршрут та перевізника.


 


Зазначимо, що на мапі візуалізовані дані про рух автобусів з автостанції, маршруток «від «Амстора» у Кременчуці ми не знайшли.


Довідка: *Відкриті дані — це публічна інформація у форматах, які дозволяють її автоматичну обробку та використання. Доступ до цих даних та їх використання вільні та безоплатні. У Кременчуці теж створений міський портал відкритих даних, одночасно розпорядники інформації розміщують її на Єдиному державному порталі відкритих даних.


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх