Нацбанк спростив грошові перекази за кордон та з-за кордону

12.06.2018, 15:33 Переглядів: 2 684

Переказ у гривні отримувач за кордоном зможе отримати в іноземній валюті, і навпаки — валютний переказ з-за кордону можна забрати в гривні (тобто у валюті, відмінній від ініціювання переказу)

Нацбанк України спростив грошові перекази за кордон та з-за кордону. Відсьогодні, з 12 червня, нововведення набувають чинності.


Як повідомляє прес-служба НБУ, по-перше, банкам та їх клієнтам (фізичним особам-резидентам) надається можливість застосовувати сучасні комунікаційні технології Paperless під час переказів іноземної валюти. Так, клієнти банків зможуть подавати електронні копії документів для здійснення переказів іноземної валюти за межі України з поточних рахунків в іноземній валюті. А банки зможуть створювати електронні копії підтвердних документів, поданих фізичними особами для здійснення переказу в паперовій формі, для їх подальшого зберігання.


По-друге, за допомогою міжнародної платіжної системи фізичні особи зможуть відправити переказ в іноземній валюті за межі України, навіть якщо валюта переказу — гривня. І навпаки, переказ з-за кордону в іноземній валюті, за рішенням відправника такого переказу, можна буде отримати в Україні в гривні (тобто, у валюті, відмінній від валюти його ініціювання).


Зміни затверджені Постановою НБУ №62 від 7.06.18 року.

Теги: нацбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх