Як врятуватися від самотності

26.11.2006, 19:11 Просмотров: 1 628
Коли людина стає вдовою, інвалідом або навіть пенсіонером, навколо неї раптом виникає порожнеча.

Коли людина  стає  вдовою, інвалідом або навіть пенсіонером, навколо неї  раптом виникає порожнеча.  Ті, хто її оточував раніше, йдуть далі, своїм ще не пройденим шляхом, а ти за ними вже не встигаєш. Одразу виникає проблема – що робити з незвичною самотністю? Сидіти в тихій квартирі без світла і без надії?  Сидіти на  лавочці  під під’їздом та теревенити про те, що грошей нема, а навкруги одні бандити?   Як виявляється, існують інші варіанти.
 Римма Байбуза  почала малювати після смерті чоловіка. Він був геологом, разом з ним Римма працювала в Лаосі, який  до цього часу  вважає  найяскравішою країною світу.  Тож першою її роботою став лаоський  пейзаж з фантастичними метеликами. Саме в Лаосі вона вперше побачила таких  величезних  різнокольорових  метеликів. Згодом пані Римма замість незвичних лаоських пейзажів  почала малювати  садові українські квіти.  Але лаоських  метеликів не покинула.  Тільки тепер вона їх не малює, а робить – з тонких  жіночих панчіх, дроту та фарби.
 

Виставка картин та метеликів Римми Байбузи експонується в територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Автозаводського району.  Крім робіт пані Римми, тут  можна подивитися  картини Олександра Ковбаса, а також різьбу Віктора Білишка.  Віктор – один з найдисциплінованіших відвідувачів центру.  Навіть взимку, коли йому за станом здоров’я  найважче  дістатися  центру, він не пропускає занять гуртку декоративного різьблення.
Територіальний центр, де ви можете поспілкуватися з колегами по малюванню або різбленню, знаходиться за адресою: вул.60-річчя Жовтня, 130; приміщення колишнього дитсадка №15; тел. 5-34-01. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх