Театр “зеків”

15.06.2006, 20:06 Просмотров: 2 089
Незабаром у Кременчуці дасть виставу Київський театр «P.S.»
«Я б не назвав це спектаклем. Я зробив те, що не зробив ніхто», - так каже про своє творіння засновник і художній керівник театру «P.

Незабаром у Кременчуці дасть виставу Київський театр «P.S.»
«Я б не назвав це спектаклем. Я зробив те, що не зробив ніхто», - так каже про своє творіння засновник і художній керівник театру «P.S.” Володимир Сокол. Київському театру «P.S.» вже три роки. Але в ньому немає професійних акторів – всі ролі грають колишні ув'язнені. Їхні ролі – це їхні долі: на сцені вони грають самих себе, знову і знову переживаючи колишнє життя. Сам керівник театру в 13 років був засуджений за «гоп-стоп».  З часом у нього виникла ідея створення театру, який зміг би примирити суспільство і тих, хто відбуває покарання в місцях позбавлення волі. З художнім керівником театралам пощастило - ним став Богдан Ступка.
Зараз у театрі - 28 акторів. Щоб дати гастролі, вони з'їжджаються з різних регіонів України. Мешканець Градезька Валерій по той бік колючого дроту провів 18 років. Тепер він  - актор, що читає на сцені сповнений каяття монолог, у якому розповідає своїй матері, як гроші штовхнули його на скоєння злочину. «P.S.» не вперше в наших краях – у березні він уже виступав в кременчуцькій в”язниці. Тепер театрали дадуть виставу не лише для засуджених, але й для мешканців міста. Своє “Євангеліє від каторжника” театр продемонструє 16 червня в ДК “Кредмаш”. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх