Пенсії затримують, бо немає грошей

14.12.2006, 19:12 Просмотров: 982

Частина пенсіонерів цього місяця не отримала вчасно свої «кровні» – необхідна сума коштів просто не надійшла до пенсійних фондів Кременчука..

Обурені пенсіонери штурмували дзвінками редакцію, пошту та міськвиконком. «Я завжди отримую пенсію 5 числа кожного місяця. Чому ж зараз мені її не дають?», – запитує читач. Аби роз’яснити, що коїться з пенсіями, у міськвиконкомі провели спеціальну нараду. Фахівці пояснили, що раніше пенсійні фонди самі розпоряджались отриманими коштами. А тепер гроші мандрують з Кременчука до Києва, потім до області, потім знов до Кременчука… Тому цього місяця затримались у «дорозі» на чотири дні. Але керівники обох пенсійних фондів – Крюківського і Автозаводського – заспокоїли: до новорічних свят пенсіонери своє отримають, всі пенсії роздадуть до 25 грудня. Щоправда, невідомо, чи дадуть вам гроші у «закріплений» за вами день – графік може зсунутись. Гарантій щодо того,  чи будуть у подальшому пенсії виплачуватись вчасно, ніхто не дає.
Спеціалісти порадили пенсіонерам переходити на пластикові картки – туди гроші приходять швидше, ніж на пошту.
Тел. гарячих ліній:
Управління Крюківського пенсійного фонду 3-10-20
Управління Автозаводського пенсійного фонду 77-06-71
Центр поштового зв’язку: 2-00-30, начальник управління – 2-05-71<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/12/14/3976.html -->
 

Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх