Росія дозволила Кременчукм"ясу експорт

11.12.2006, 10:12 Просмотров: 900

Федеральна служба з ветеринарного й фітосанітарного нагляду за результатами спільної з українськими ветеринарними інспекторами перевірки дозволила ще шістьом постачальникам м'яса з України експортувати свою продукцію в Росію. Зокрема, з п"ятого грудня експортувати до Росії яловичину в напівтушах і четвертинах дозвіл одержало ВАТ "Кременчукм'ясо".
Керівник Федеральної служби по ветеринарному й фітосанітарному нагляду Сергій Данкверт повідомив, що перевірено 19 м'ясокомбінатів України, а до 15 грудня поточного року буде відправлену в Україну ще одну групу експертів для перевірки інших підприємств - виробників яловичини. Цей аудит може стосуватися й декількох виробників молока.

Федеральна служба з ветеринарного й фітосанітарного нагляду за результатами спільної з українськими ветеринарними інспекторами перевірки дозволила ще шістьом постачальникам м'яса з України експортувати свою продукцію в Росію. Зокрема, з п'ятого грудня експортувати до Росії яловичину в напівтушах і четвертинах дозвіл одержало ВАТ 'Кременчукм'ясо'. Керівник Федеральної служби по ветеринарному й фітосанітарному нагляду Сергій Данкверт повідомив, що перевірено 19 м'ясокомбінатів України, а до 15 грудня поточного року буде відправлену в Україну ще одну групу експертів для перевірки інших підприємств - виробників яловичини. Цей аудит може стосуватися й декількох виробників молока.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/12/11/3924.html -->
 

Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх