Підприємства теж підключають до опалення

26.10.2006, 19:10 Просмотров: 904

Зараз на підприємствах міста плани по підготовці до опалювального сезону виконані в середньому на 90 – 95 відсотків. До 1-го листопада всі роботи по забезпеченню працюючих людей теплом повинні бути завершені. «Складність полягає в тому, що підприємствам досі не надали лімітів на використання газу», – каже завідувач відділення гігієни праці міської СЕС Сергій Кузьменко. – «Підключилися на свій страх і ризик, бо дотримуватися санітарних нормативів необхідно.

Зараз на підприємствах міста плани по підготовці до опалювального сезону виконані в середньому на 90 – 95 відсотків. До 1-го листопада всі роботи по забезпеченню працюючих людей теплом повинні бути завершені. «Складність полягає в тому, що підприємствам досі не надали лімітів на використання газу», – каже завідувач відділення гігієни праці міської СЕС Сергій Кузьменко. – «Підключилися на свій страх і ризик, бо дотримуватися санітарних нормативів необхідно. Минулого опалювального сезону ми фіксували багато порушень температурного режиму, тому з настанням морозів санстанція буде здійснювати щоденні перевірки підприємств».
Якщо на постанову щодо усунення порушень керівництво підприємства не реагує, санстанція накладає штраф. Якщо ж і після цього все залишиться без змін, то справу буде розглядати прокуратура, що може зупинити виробничий процес.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/10/26/3634.html -->

 

Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх