Підняли ставки єдиного податку

29.12.2005, 16:12 Просмотров: 1 352

Майже рік підприємцям погрожували ймовірним підвищенням ставок єдиного податку, виносили варіанти рішень на обговорення громади. На останній у цьому році сесії міської ради депутати затвердили нові ставки. Переважній більшості підприємців доведеться платити за право здійснювати свою діяльність вдвічі, а то й утричі більше..

Менше від інших постраждали підприємці, які заробляють, торгуючи уроздріб в магазинах. Для них ставки єдиного податку не змінилися. Підвищення не зачепило тих, хто надає ритуальні послуги, торгує оптом та займається сільським господарством і тваринництвом. Усім іншим не пощастило.
Працюючи за старими ставками, затвердженими ще у 2000 році, підприємці станом на 21 грудня поточного року заробили для місцевого бюджету 3 млн. 711 тисяч гривень. У результаті цього підвищення очікується, що наступного року надходження від  суб’єктів підприємницької діяльності зростуть на мільйон. „Згідно з законом, 43% від цих коштів залишаться у місцевому бюджеті, - пояснює Світлана Бродило, заступник начальника Кременчуцької ОДПІ.  – Тобто місто заробить на 450 тисяч гривень більше”.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/12/29/1902.html -->
 

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх