За грати - за невиплату зарплати!

10.11.2005, 17:11 Просмотров: 1 520

Роботодавці заборгували кременчужанам більше мільйона гривень заробітної плати.

„Станом на 1 листопада цього року кременчуцькі підприємства мають 1 мільйон 129 тисяч гривень  боргу із заробітної плати. З початку року загальний борг зменшився лише на 70 тисяч гривень, – розповідає Микола Здойма, завідувач відділу економічного аналізу. – Основну частину боргу тягне на собі постійна трійка підприємств-боржників: ВАТ „Кременчукмеблі”, ВАТ „Техтраснмаш” та державне підприємство „Кременчуцьке управління магістральних нафтопродуктів”.  Останнє  обіцяє вирішити проблему виплати заборгованості до 1 квітня. Товариство „Техтрансмаш” розплатиться з працівниками до Нового року. А от у ВАТ „Кременчукмеблі' позитивних зрушень поки що не очікується”.
Час від часу у чорний список потрапляє корпорація „Володимир”, та, завичай, на цьому підприємстві борги гасять доволі швидко. Поступове, але повільне зменшення заборгованості відбувається і у КП „Міський ринок” та об’єднанні їдалень шкіл.
За недобросовісне ставлення до оплати праці до суду передані матеріали на 89 керівників.
П’ятнадцятеро керівників притягнули до адміністративної відповідальності: кожного оштрафували на 204 гривні.
„За безпідставну затримку  заробітної плати Карний кодекс передбачає покарання позбавленням волі, – каже пан Здойма. – Поки що жоден кременчуцький керівник за гратами не опинився, однак до прокуратури направлені матеріали на порушення кримінальних справ проти десятьох директорів”.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/11/10/1637.html -->
 

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх