Суд постановив знову розслідувати справу проти «Добробита»

26.01.2017, 17:01 Просмотров: 1 535 Комментариев: 1

Кременчужани оскаржили в Автозаводському районному суді рішення слідчого, який закрив справу

Кременчужанин Іван Данько та депутат Валентина Гордєєва оскаржили в Автозаводському районному суді рішення слідчого поліції щодо закриття справи «Добробита». Справу, яку розслідували понад три роки розпочнуть спочатку. Її розглядали за ознаками правопорушень, передбачених ст. 191 ч.1, ст. 191 ч.2, ст. 191 ч.5, ст. 364 ч.1, ст. 358 ч.2 Кримінального кодексу України (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, підробка документів, зловживання службовим становищем).

 Нагадаємо, справу відкрили після отримання відповіді на запит у ТОВ «Добробит» відповідь про виконання робіт у 2012 році. На думку депутата Валентини Гордєєвої роботи фактично не виконувалися.

Згідно рапорту з обласного управління протидії злочинам у сфері економіки, вказувалося, що на території Кременчука діє організована злочинна група з-поміж високопоставлених осіб. За оперативними даними поліції, дана група осіб через підприємство «Добробит», зареєстроване на підставних осіб, привласнювала гроші, отримуючи їх за послуги, які фактично не виконуються. Гроші проходили через десяток підприємств. Загальна сума отриманих коштів оцінювалася в 900 тис грн. На підставі даного рапорту також було відкрито кримінальне провадження.

У ході розслідування правоохоронці вилучили на підприємстві документацію щодо проведених робіт - як самим «Добробитом», так і підрядними організаціями. Поліція прийшла до висновку, що всі роботи підтверджуються відповідними актами. Виходячи з цього, слідчий виніс постанову про закриття кримінального провадження ще 23 вересня. Відзначимо, що в 2013 році АМКУ встановив: роботи з дезінсекції та дератизації проводилися не в повному обсязі - тобто прийшов до висновків, абсолютно протилежним, ніж поліція. Перевірки АМКУ проводилися за заявами мешканців.

 

Наразі підприємство «Добробит» перейменувалося на «Місто для людей. Кременчук», в ньому змінилося керівництво.


Теги:

Комментарии: 1

1 360
26 января 2017 20:57

Написал заяву в "Добробыт" с просьбой дать распечатку по тарифам и перечнем услуг которые входят в эти тарифы, так мне "Добробыт" вместо нормального ответа выдали бумажку в которой написали сколько долг у жителей нашего дома на данный момент. Клоуны...

Такое впечатление, что туда одних придурков и хамов набрали на работу.


+3
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх