Микола Корецький
директор Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС

Поки державники планують вводити локалізацію, ми збільшуємо її відсоток

 

Як з розвитком виробництва збільшується відсоток локалізації чітко видно на прикладі роботи Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС.

Саме машинобудування знаходиться в центрі уваги законопроекту про локалізацію, над яким понад рік працює комітет з питань економічного розвитку Верховної Ради. На прикладі підприємства, що виробляє комунальну, дорожню та спеціальну техніку, легко зрозуміти, що таке локалізація.
Завод купує шасі будь-яких виробників вантажівок і на їх основі на своїх потужностях виготовляє готовий продукт, який поступає на ринок. Тобто, шасі імпортне, а кузов, гідравліка та інші необхідні комплектуючі — українські. У вартості готового виробу частка українських компонентів, в тому числі роботи, становить 40-50%. Це і є локалізація.


Підтримка національного виробника майже завжди викликає неоднозначну реакцію. І поки йдуть суперечки, ми продовжуємо розвиватися, роблячи свій вклад в ВВП країни та поступово збільшуючи чималий відсоток локалізації. Працюємо й у напрямку розв'язання проблемних питань машинобудівної галузі та розробки шляхів подолання економічної кризи в нашому секторі.


Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС — один з найбільших виробників комунальної та дорожньої техніки в Україні з серйозним конструкторським потенціалом; сучасним верстатним парком; сервісним центром, оснащеним провідним діагностичним обладнанням і головною рушійною силою — професіоналами високої кваліфікації, які працюють на ринку спецтехніки не один десяток років.
Асортимент продукції заводу налічує понад 700 моделей!
?
АЛЬФАТЕКС — соціально орієнтована компанія. Ми не тільки піклуємося про наших співробітників і навколишнє середовище, але й займаємось соціально-економічним розвитком Кременчука.
Завод активно розширює свої виробничі можливості, ставши одним з бюджетоутворювальних підприємств нашого міста, створивши сотні робочих місць для кременчужан, започаткувавши соціальні програми з підтримки молодих фахівців та інше.


Корисні законодавчі ініціативи, для нас, як для вітчизняної компанії, що постійно розвивається, дуже важливі. Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС налаштований брати активну участь у підйомі як машинобудівної галузі, так і української економіки в цілому.

 Ми й надалі будемо робити все, щоб гідно представляти промисловий Кременчук — батьківщину машинобудування України, де у кожній  родині є працівники цієї галузі. Не на часі боятися викликів, пора виходити на якісно новий рівень розвитку.

ТОП-3 думок за тиждень

Статті автора

Стань блогером

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Кременчуцький ТелеграфЪ, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

rv.telegraf@gmail.com


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх