Олександр Бондар
Генеральний директор ПрАТ СК "Мега-Поліс"

Робіть не прогнози. Робіть погоду.

Якщо яка-небудь неприємність може статися, вона обов'язково трапиться. І, як правило, таки трапляється. Але одні виходять з найпатовіших ситуацій з посмішкою та набутим досвідом. А інших ламає ще до фіналу.

Мені ж завжди було цікаво, чому саме так. Як людина приймає рішення. Конкретно -страхуватися. Звичайно, якщо мова йде не про обов’язковість , а про свідоме і виважене рішення.

Почути б ті думки))

Розкажу одну історію. Це історія клієнта нашої компанії, приватного підприємця. Можливо, він навіть впізнає себе.

Компанія героя історії займалася перевезенням вантажів. Тому і він, і його працівники більшу частину свого робочого дня проводили за кермом. І от одного разу в лобове скло його автівки прилетів камінець. Він звернувся до нас з заявою, оформили документи, замінили скло. До речі, наш герой мав повне КАСКО.

Буквально через тиждень у нього знов відрядження. І тут на одній з доріг безмежної Полтавщини він не помічає прив’язану козу. Вона була прив’язана по один бік дороги, а сама перейшла на інший. В результаті в новеньке, тільки замінене кілька днів тому лобове скло прилетіла коза.

Ніхто навіть не зрозумів, що трапилося. Але, як то кажуть, в очі один одному встигли подивитися).

Добре,що ніхто не постраждав. Тварина обійшлася легким переляком, а клієнт отримав другу виплату майже за аналогічний випадок. Цікавою була його реакція на цю небанальну ситуацію.

Те,що відтепер для нього страхуватися як дихати – це зрозуміло.

Але він абсолютно не здивувався.

Він вирішив цю проблему до того, як вона трапилася.

Він зробив погоду, не витрачаючи час на прогнози.

Розумію, що у кожного свої унікальні ситуації та обставини. І універсальних рішень та порад не буває. Але ця історія доводить, що наше життя дуже щедре на сюрпризи. Тож пам’ятайте про це. І робіть крок вперед.)

Теги:


Вверх