Через дощ і сильні пориви вітру на ранок у кількох областях України зафіксували аварійні відключення електроенергії. Про це повідомили в «Укренерго».
Повністю або частково без світла залишилися понад 160 населених пунктів у Сумській, Київській, Полтавській та Івано-Франківській областях.
У компанії зазначили, що ремонтні бригади обленерго вже працюють над відновленням пошкоджених ліній електропередачі.
За інформацією «Полтаваобленерго», внаслідок стихії знеструмлені оселі близько 600 абонентів у Гадяцькій громаді.
Нагадаємо, сьогодні на Полтавщині оголосили жовтий рівень небезпеки через грозу.