Вдень та до кінця ночі 23 червня в Полтавській області очікується гроза. Про це повідомили в Полтавському обласному центрі з гідрометеорології.

Синоптики оголосили І рівень небезпечності (жовтий).
Під час негоди жителям радять бути обережними на вулиці, не перебувати поблизу дерев, рекламних конструкцій та ліній електропередач.

Наслідки вчорашньої негоди вже зафіксували у Гадяцькій громаді, де сталося аварійне відключення електроенергії. Без електропостачання залишилися близько 600 абонентів. Про це повідомив очільник Полтавської облвійськадміністрації Віталій Дяківнич.

Причиною знеструмлення стали несприятливі погодні умови. Наразі аварійні бригади працюють над усуненням пошкоджень та відновленням електропостачання.

Нагадаємо, що вчора синоптики попереджали про грозу, шквали та град на Полтавщині.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *