Станом на сьогоднішній ранок, 26 червня, у лікарнях Полтави на стаціонарному лікуванні перебувають п’ятеро людей, які постраждали внаслідок російської атаки 20 червня. Про це повідомила очільниця Полтави Катерина Ямщикова.

За її словами, серед госпіталізованих — троє дітей. Одна дитина проходить лікування у травматологічному відділенні, ще двоє — у хірургічному.

За інформацією медиків, стан усіх пацієнтів стабільний.

Ямщикова також зазначила, що лікарні міста повністю забезпечені всім необхідним для надання медичної допомоги постраждалим, та подякувала медикам за їхню роботу.

Нагадаємо, кілька днів тому у лікарнях перебували ще шестеро постраждалих.

20 червня у Полтаві внаслідок атаки загинули двоє людей, серед поранених — шестеро дітей.

У фокусі — кримінал, освіта, аналітика. Філологиня за освітою, ціную точність слова й контекст. Об’єктивність...

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *