Упродовж січня–березня цього року інспектори Полтавського рибоохоронного патруля проводили регулярні перевірки на водоймах області та фіксували порушення правил рибальства.
Загалом за цей період виявили 499 порушень. Із них 34 — грубі, ще 398 стосуються менш серйозних порушень правил рибальства. Окремо зафіксували 21 випадок незаконного продажу або придбання водних біоресурсів, а також 8 порушень у сфері промислового вилову. Про це повідомляють в Полтавському рибоохоронному патрулі.
Інспектори вилучили понад 2,3 тонни риби. Сума збитків, завданих рибному господарству, склала понад 2,2 мільйона гривень.
У межах боротьби з браконьєрством оформили 38 актів щодо безгосподарського майна та вилучили 170 сіток. До суду направили 55 справ, у яких фігурують 58 осіб.
Нагадаємо, що з настанням весни розпочався нерестовий період. На річках він триватиме до 20 травня, на водосховищах — до 20 червня, а у придаткових водах — до 30 червня. Вилов раків заборонений до кінця червня.