Губернатор погиркався з прем’єром

12.11.2009, 18:41 Просмотров: 1 166
Сварка розгорілась привселюдно, під час Всеукраїнської селекторної наради, «присвяченої» боротьбі з грипом..

Полтавський губернатор Валерій Асадчев був єдиним, хто на третій годині нескінченної наради зауважив Юлії Тимошенко на те, що чиновники не повинні лікувати людей, тим більше в прямому ефірі. Це справа лікарів, зазначив він. Далі пан Асадчев заявив, що розмови про ціну марлевих масок не зовсім доречні, бо, наприклад, регіонали роздають людям маски безкоштовно, те саме він запропонував зробити і БЮТ.

Також губернатор Полтавщини повідомив, що є проблеми з розмитненням медичних вантажів. Це викликало бурхливу реакцію віце-прем’єра Турчинова, який стверджував, що проблем з розмитненням вже немає. Після такого демаршу Валерія Асадчева на цій нараді, Тимошенко в категоричній формі зажадала вимкнути трансляцію з Полтави. І, коли з Асадчева «прибрали звук», Тимошенко дуже емоційно, на підвищених тонах пояснила, що губернатор Полтавщини очолює в регіоні штаб кандидата в Президенти Віктора Ющенка. Тому, мовляв, і заперечує.

Коли губернатор Херсонської області приступив до доповіді про ситуацію з поширенням грипу у своєму регіоні, він сказав: «Ви добре знаєте, що ситуація в області керована та стабільна. Доповідь закінчено. Вважайте, що я теж очолюю штаб Віктора Ющенка». 
Нагадаємо, штаб Віктора Ющенка в Полтавській області очолює заступник голови облради Петро Ворона. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх