Винаходи, які можуть урізноманітнити наше життя

5.05.2005, 20:36 Просмотров: 4 673
Людство завжди прагнуло до того, аби полегшити собі життя. Або принаймні зробити його цікавішим. Тому раз по раз вчені дивують нас оригінальними винаходами. Одні з них можуть змінити наше існування, інші доволі екстравагантні і заслуговують на те, щоб їх згадати.

Звуки кохання

Український ентузіаст винайшов презерватив, який під час сексу створює музику

Григорій Чаусовський – доцент біологічного факультету Національного університету. У Запоріжжі його добре знають. Він частий герой телевізійних сюжетів та газетних публікацій. Григорію належить багато винаходів, наприклад, апарат для контролю за станом автоводія; мікрохвильова піч, яка при відкриванні говорить: 'Подумай, ти справді хочеш їсти чи потураєш власним емоціям?'; механізм, який дозволяє стати йогою чи не за два заняття, і багато ін.
Працювати над музичним презервативом Григорій Чаусовський почав 1986 року. Спочатку винахід призначався для сільського господарства і мав сприяти збільшенню поголів'я великої рогатої худоби. Сьогодні пан Чаусовський бачить застосування свого винаходу у медицині – аби контролювати чоловічу силу та для діагностики захворювань. А на додачу до всього цей прилад можна назвати 'електронним тренером із сексу'.
Принцип роботи апарату досить простий. Під час занять сексом між електродами виникає провідність – з допомогою, так би мовити, 'внутрішніх соків' (їх Григорій поки що вдало імітує вологою ганчіркою). І чим краща ця провідність, тим більший струм надходить до 'чарівної' коробочки. А звідти, відповідно, лунають звуки, за якими можна визначити рівень збудженості партнерів. Якщо до диво-презервативу приладнати спеціальний музичний пристрій, то в такт вашому задоволенню, повторюючи піке та (не дай Боже) падіння, лунатиме музика.
Зрозуміло, готовий виріб не заважатиме процесу, для якого призначений. 'Електроди наноситимуть на латексну основу у вигляді пилу, і вони стануть практично непомітними', – каже винахідник. Так само мініатюрних розмірів, до того ж багаторазового використання, буде і зовнішня атрибутика. Купив у аптеці спеціальний презерватив, приєднав до нього музичний пристрій – і показуй, який із тебе 'композитор'.
'Окрім медичних та естетичних властивостей презервативу, він має ще одне призначення, – каже Григорій Чаусовський. – Його сміливо можна вважати 'детектором кохання'. Винахідник переконаний, що звуки звичайного, без високих почуттів сексу ніколи не можна буде порівняти із тими, що йдуть крізь серце. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх