Події квітня

5.05.2005, 20:37 Просмотров: 1 675
21-24 квітня у Кременчуці пройшла VIII Міжнародна виставка-ярмарок "Чумацький шлях".

21-24 квітня у Кременчуці пройшла VIII Міжнародна виставка-ярмарок 'Чумацький шлях', у якій взяли участь підприємства з 15 регіонів України та семи країн світу. Подарунком на відкриття ярмарку став танець острова Балі у виконанні артистів з Індонезії.

Квітень пройшов під гаслом боротьби за дешевий бензин і м'ясо. Як результат – з нафтопереробниками прем'єр-міністру домовитись вдалося. Бензин подешевшав.

М`ясники виявилися неслухняними і вперто не бажали знижувати ціну. Хіба що на час перевірок. У інші дні м'ясо продавали за уже звичною ціною, а в суботу, перед Великоднем, його взагалі не було на ринку.

Третього квітня, близько десятої вечора, поблизу будинку №69, що на вул.60-річчя Жовтня, пролунав вибух. Спрацювала раніше закладена біля під'їзду керована вибухівка. В результаті загинув 40-річний підприємець Костянтин Черкун.

Квітень став найактивнішим місяцем генерального прибирання міста. На суботники виходили цілими колективами та організаціями. Тож свято Пасхи і Першотравень Кременчук зустрів охайним і причепуреним. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх