“ТелеграфЪ” у 9-А класі загальноосвітньої школи №20

5.05.2005, 20:35 Просмотров: 1 255
- По закінченню школи ви оберете робітничу спеціальність чи віддасте перевагу вищій освіті?.

Олена Терлецька:

Я обираю робітничу спеціальність. Замість того, щоб після дев’ятого класу продовжувати навчання у школі, я піду в ПТУ, і за ці роки отримаю спеціальність. Я подам документи у технікум на кулінара, а потім, швидше за все, вступлю до вузу. Навіть, якщо я згодом не працюватиму кухарем, я вмітиму добре готувати. До того ж моя мама – кухар-кондитер. Я ще не визначилася, на кого хочу навчатися у вузі. Можливо, на банківську справу. Життя покаже.

Олена Зяблова:

Я піду у десятий клас, тому що планую отримати вищу освіту. Я гарно вчуся в школі, не хочу губитися у ПТУ. Там, можливо, і непогано, однак з моїми оцінками можна навчатися у вузі. Піду на факультет іноземної мови. Ким по закінченню вузу працюватиму, я ще не визначилася. Звичайно, я пробуватиму поступити на безплатне. Якщо не вийде, піду у ПТУ чи технікум на кравця, наступного року спробую ще.

Олексій Тихомиров:

Я обираю робітничу спеціальність. Я прийняв таке рішення, батьки мене підтримали. Подаватиму документи у сьоме училище. Назву спеціальності не можу згадати, бо задовга. До речі, у цьому училищі є можливість продовжувати освіту і отримати диплом бакалавра. Мені додає впевненості те, що по закінченню ПТУ я буду забезпечений роботою. Це гарантоване майбутнє. Підвищуватиму кваліфікацію, отримуватиму розряди і пристойну заробітну плату.

Денис Скворцов:

Я піду у десятий клас. Так вирішили мої батьки і я з ними погодився, хоча спочатку мав наміри піти у сьоме училище. У мене є сенс продовжувати навчання. Я хочу пов’язати свою діяльність з комп’ютерами, програмуванням. Я вважаю, що у цій професії є необхідність. Я вже навіть знаю, куди піду працювати.

Олена Астафьєва:

Я гарно навчаюся, тому не хочу отримувати робітничу спеціальність. Закінчу одинадцятий клас і поступлю в інститут фізкультури, отримаю спеціальність, згодом працюватиму тренером з гімнастики. Це робота для душі. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх