Перші проліски суворої весни 2006 року

16.03.2006, 18:03 Просмотров: 1 196
Весну 2006 року не назвеш ні ранньою, ні веселою. На вулиці холод і брудний сніг. Але проліски все-одно розцвіли. Щоправда, не на лісових галявинах, а на сцені Палацу культури “Кредмаш”.
Маленькі білі проліски вкрили сцену
“Проліски”, Зразковий Театр класичного танцю Світлани Шумкової, молодша група
Фото: Дмитрий Бабец

Весну 2006 року не назвеш ні ранньою, ні веселою. На вулиці холод і брудний сніг. Але проліски все-одно розцвіли. Щоправда, не на лісових галявинах, а на сцені Палацу культури “Кредмаш”. Минулого тижня тут пройшли концерти, присвячені весні, жінкам і знаменній даті – 8 Березня. Завдяки приятельці революційних матросів товаришу Кларі Цеткін ми вісімдесят років святкуємо 8 Березня,  як  Міжнародний жіночий день. Сучасні феміністки іронічно ставляться до старого революційного свята робітниць і селянок. А дарма. Свято – це завжди привід повеселитися і сходити на концерт.
Окрасою святкових  концертів у ПК “Кредмаш” безумовно стали дитячі колективи. Саме вони створили атмосферу легкого весняного свята. Драматизму ж йому  додали досвідчені “дорослі” колективи. Зал радо вітав хор “Берегиня”.  Виконавець романсів Валерій Ощепков  взагалі  розчулив жінок до нестями. Яка ж пані не зронить сльозинку, коли зі сцени їй  таким  ніжним, добре поставленим голосом  обіцяють подарувати весь світ? В цілому святкова  програма містила більше, ніж 20 концертних номерів. Двадцять номерів про весну і радість – цього достатньо, аби повірити – весна таки прийшла.  
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх