Свято голуб’ятників

16.03.2006, 18:03 Просмотров: 1 937
Понад 30 порід голубів можна було побачити у Палаці культури ім.Котлова на ІІІ Міжрегіональній виставці голубів та декоративних птахів минулої суботи.
Рома з Донецька демонструє елітного поштового голуба
Фото: Дмитрий Бабец

Понад 30 порід голубів можна було побачити у Палаці культури ім.Котлова на ІІІ Міжрегіональній виставці голубів та декоративних птахів минулої суботи. Її ініціатор, кременчуцький любитель голубів Олександр Тертишний, каже, що лише тих, хто привіз птахів на виставку було більше ста осіб. А про те, скільки було покупців та спостерігачів, годі й рахувати.

У Кременчуці розводять рідкісну ніжну породу – молочанів
Фото: Дмитрий Бабец

Причому, переважно – чоловіків. Це азартне чоловіче захоплення змусило з’їхатися до Кременчука фанатів розведення голубів звідусіль. Були голуб’ятники і з Ужгорода, і з Дніпропетровська, і навіть із Чехії. „Телеграфу» там розказали про цікаві речі. Наприклад, що в Івано-Франківську нещодавно відкрилася перша голуб’яча поліклініка.
Птахів на виставці можна було купити і за 25 гривень пару, і за $100 – одну самку. Залежно від породи. А ось на змаганнях поштових голубів у Москві, кажуть, переможець не погодився продати свою зіркову пару навіть за $60000. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх