Студент Кременчука-2005

24.11.2005, 15:11 Просмотров: 1 130
Увечері 17 листопада в нічному клубі „Зебра” проходив фестиваль „Студент Кременчука 2005”, організований відділом освіти сім’ї та молоді міськвиконкому та молодіжним народним театром „Аскал”. У фестивалі взяли участь представники чотирьох вузів Кременчука. Студенти різними способами демонстрували свої таланти: танцювали, лягали на бите скло, розбивали кувалдою на грудях бетонні плити (ці два номери показав глядачам Максим Волошин – Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права). Та найбільше симпатій і звання "Студент Кременчука-2005" дісталося Даші Вільгодській (Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"), яка зачарувала глядачів танцем Клеопатри та мистецтвом стриптизу.
Переможниця фестивалю Даша Вільгодська вже своєю першою появою на сцені підкорила серця чоловіків. Це й не дивно – дівчина гарно танцює. Та ще й суперників нема – всі інші конкурсанти, хлопці.

Увечері 17 листопада в нічному клубі „Зебра” проходив фестиваль „Студент Кременчука 2005”, організований відділом освіти сім’ї та молоді міськвиконкому та молодіжним народним театром „Аскал”. У фестивалі взяли участь представники чотирьох вузів Кременчука. Студенти різними способами демонстрували свої таланти: танцювали, лягали на бите скло, розбивали кувалдою на грудях бетонні плити (ці два номери показав глядачам Максим Волошин – Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права). Та найбільше симпатій і звання 'Студент Кременчука-2005' дісталося Даші Вільгодській (Відкритий міжнародний університет розвитку людини 'Україна'), яка зачарувала глядачів танцем Клеопатри та мистецтвом стриптизу. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх