Вітаємо перших переможців акції „х-ОЧУ-и-МЕТЪ”

24.11.2005, 15:11 Просмотров: 952
У суботу, 19 листопада, в офісі редакції тижневика „Кременчуцький ТелеграфЪ” перші переможці акції „х-ОЧУ-и-МЕТЪ” отримували подарунки.
У 'Чорному ящику' – 220 різноманітних призів. Сергію Квиташу дістався сертифікат на 250 гривень від магазину 'Мультиспорт'

У суботу, 19 листопада, в офісі редакції тижневика „Кременчуцький ТелеграфЪ” перші переможці акції „х-ОЧУ-и-МЕТЪ” отримували подарунки.
Сергій Квиташ , який закреслив призовий ряд „Чорний ящик”, виграв сертифікат на суму 250 гривень від магазину спортивного одягу „Мультиспорт”.
Сергій майже чотири роки читає тижневик, і тому в цю акцію повірив зразу. Він розповів 'Телеграфу', що любить грати в різні акції, але ніколи  раніше не вигравав. Вважає, що „ТелеграфЪ” приніс йому удачу.  Переможець побажав успіху всім учасникам акції!
Ми приєднуємось до побажань і хочемо повідомити , що цієї суботи ще шість учасників  акції „х-ОЧУ-и-МЕТЪ” отримали комплекти сувенірів. А двоє кременчужан повідомили  редакцію, що закреслили призовий ряд „Чорний ящик”!
Чекаємо наступних переможців щосуботи за адресою вул.Шевченка, 50А.
Хочеш мати? – Грай! У „Телеграфа” – вигравай! 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх