У Бердянську розпочинається акція „Стоп, комар!”

10.05.2012, 16:24 Просмотров: 1 175 Комментариев: 1

 

Мета — комфорт для відпочиваючих

 

 

Ініціатор акції – громадська організація „Курорт Бердянськ” – на своєму черговому зібранні розглянула питання про боротьбу з цією комахою, яка дошкуляє багатьом бердянцям та гостям міста.

 

На засіданні виступили головний державний санітарний лікар міста Микола Гордієнко, керівники профільних підприємств, які здійснюють обробку територій від комах Роман Станкевич та Геннадій Проценко, заступник начальника державної екологічної інспекції Азовського моря Геннадій Сиром’ятников, міський голова Бердянська Олексій Бакай, члени організації.

 

Всі присутні зійшлися на думці, що за рахунок коштів, які заплановано в бюджеті міста, неможливо здійснювати по декілька обробок великих територій протягом всього сезону, що призводить до іміджевих втрат Бердянська, як міста сімейного відпочинку.

 

Збори вирішили звернутися до підприємців Бердянська, які тим чи іншим чином пов’язані з курортною сферою, та його жителів, які небайдужі до проблеми комарів, із закликом розпочати акцію „Стоп, комар!” а саме – збір коштів для того, щоб якомога швидше обробити великі площі поблизу прісних лиманів, які послуговують місцем розпліднення комарів. Зі свого боку „Курорт Бердянськ” обіцяє здійснювати громадський контроль за використанням зібраних коштів та першим перерахувати на рахунок відповідного підприємства 20 тисяч гривень внесків своїх членів.

 

Окрім того, головний державний санітарний лікар міста Микола Гордієнко пообіцяв не підписувати жодного дозволу на відкриття туристичної установи, якщо не будуть надані договори на обробку власних територій установи засобами дезинфекції та акту виконання відповідних робіт.

 

Члени „Курорту Бердянськ” впевнені, що акція „Стоп, комар!” вже з початку курортного сезону збільшить кількість відпочиваючих в Бердянську, дозволить їм спокійно проводити дозвілля на всій території міста та зберегти найприємніші спогади про цей відпочинок.

 

Автор: minchuk
Теги:

Комментарии: 1

0
23 мая 2012 17:53

вот бы 30 км зону леса от Кременчуга по р. Псел обрызкать - было б чудно winked

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх