Як вибрати зарядний кабель для iPhone?

24.03.2023, 12:31 Переглядів: 1 313

  

Хочете зарядити свій iPhone, але не знаєте, який зарядний кабель можна використовувати? Поки всі моделі Apple iPhone мають роз'єм Lightning. Але обираючи шнур для айфона ви можете вибрати між різною якістю та довжиною зарядного кабелю. Тут ми пояснимо, як вибрати найкращий зарядний кабель для свого iPhone.

Вибираючи зарядний кабель для свого iPhone, потрібно звернути увагу на наступне:

  • Який роз'єм вам потрібен?
  • Хочете міцний і довговічний кабель?
  • Вам потрібна більше свободи рухів під час зарядки?
  • Бажаєте оригінальний або MFI кабель для зарядки?

Який роз'єм вам потрібен?

За замовчуванням в комплекті поставки ви отримаєте кабель USB-C — Lightning разом із iPhone. Бажаєте швидко зарядити свій iPhone? iPhone 8 і новіші моделі підтримують швидку зарядку через Power Delivery з портом USB-C. У вас ще є зарядний пристрій із портом USB-A? Використовуйте цей кабель USB-A – Lightning, але тоді зарядка iPhone буде відбуватися значно повільніше.

Хочете міцний і довговічний кабель кабель?

Пластикові кабелі дешевші, але вони швидше ламаються і не такі довговічні Ви часто скручуєте кабелі під час зберігання? Тоді кабелі з плетеною нейлоновою оболонкою будуть більш підходящими для вас, адже вони є більш міцними та гнучкими. Таким чином, вони легше складаються, коли ви їх згинаєте, і вони практичну не звуться, коли ви їх натягуєте. Кевларові кабелі виготовлені з того ж волокна, що використовується для бронежилетів. Проте ці кабелі для зарядки iPhone менш гнучкі, ніж пластикові кабелі.

Вам потрібно більше свободи пересування?

За замовчуванням ви отримаєте зарядний кабель довжиною 1 м разом із iPhone. Це означає, що ви можете заряджати свій iPhone лише біля розетки. Вам потрібно більше місця? З кабелем iPhone довжиною 2 м або більше ви матимете більше свободи пересування. Таким чином, неважливо, чи знаходиться ваша розетка далеко від дивана чи ліжка.

Бажаєте оригінальний або MFI кабель для зарядки?

Apple тестує зарядні кабелі на безпечність і сумісність з iPhone. Коли кабель проходить перевірку, він отримує сертифікат MFI. Це означає «Зроблено для iPhone/iPad». Крім того, ці зарядні кабелі служать довше. Ви можете впізнати сертифіковані кабелі за логотипом MFI. Якщо ви використовуєте несертифікований кабель, він може пошкодити акумулятор або порт Lightning вашого iPhone.


Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 22 від 1 червня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх