Звіт депутата Полтавської обласної ради, фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Миколи Корецького

28.12.2021, 12:00 Переглядів: 2 263

 

У Полтавській обласній раді я представляю інтереси мешканців Кременчука та краю в цілому. Моя діяльність, як депутата Полтавської обласної ради, спрямована на захист інтересів громади та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих чинним законодавством України.

Допомога громадянам – обов’язок депутата

Основою моєї депутатської діяльності є діалог з виборцями. Таку форму роботи, як прийом громадян, вважаю для себе пріоритетною, отже моя громадська приймальня постійно працює.

За звітний період я провів 12 особистих прийомів, під час яких було прийнято понад 34 мешканців міста Кременчука Полтавської області. В межах своїх депутатських повноважень, за результатами розгляду звернень підготовлено та скеровано у відповідні інстанції декілька депутатських звернень.

Свою депутатську діяльність постійно висвітлюю на сторінці у мережі Facebook та місцевих засобах масової інформації.

Крім того, було оброблено понад 100 телефонних та понад 15 електронних звернень громадян. Звернення в основному стосувалися доріг, екології, освітлення, питань працевлаштування та матеріальної допомоги, медицини, пенсій, земельних питань, надання різноманітних юридичних консультацій. Складна соціально-економічна ситуація поглиблює проблеми малозабезпечених громадян, родин з низьким рівнем доходу, тому люди часто звертаються з проханням про матеріальну (грошову) допомогу.

Усі заяви були розглянуті, зібрані необхідні документи і, в міру можливості, була виділена матеріальна допомога. З депутатського фонду, спрямованих для забезпечення виконання депутатських повноважень, мною була надана матеріальна допомога мешканцям Кременчука в сумі 100 000 гривень.

Участь у сесійних засіданнях, робота в постійній комісії

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата обласної ради, вважаю участь у пленарних засіданнях ради та роботу в постійній комісії. Протягом звітного року я приймав активну участь у засіданнях постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, з питань бюджету та управління майном. На жаль, через хворобу та подальше ускладнення фізичного стану, я не зміг взяти участь у всіх сесіях Полтавської обласної ради у 2021 році, але після одужання активно включився в роботу.

Позитивні напрацювання

На сесіях обласної ради я активно підтримував рішення щодо виділення коштів на будівництво спортивних майданчиків, придбання спортивного інвентарю, оновлення матеріально-технічної бази комунальних закладів фізичної культури і спорту, придбання шкільних автобусів, модернізацію матеріальної бази закладів освіти, здійснення поточних та капітальних ремонтів закладів культури, підтримку аграрного комплексу Полтавщини, здійснення заходів із землеустрою та інше.

Підтримка спорту

Розвиток спорту є одним із пріоритетних напрямків моєї діяльності, тому цьому питанню я приділяю особливу увагу. Ось неповний перелік особистого вкладу у спортивне життя нашого краю:

1. Вдалим прикладом ефективного залучення коштів обласного бюджету стало виділення за моїм сприянням із Фонду розвитку території області 950 000 грн. на будівництво спортивного майданчика на території спорткомплексу «Юність» в кварталі 304 міста Кременчука. Будівництво баскетбольного поля розпочато.

 

2. Надав фінансову допомогу футбольній команді «Кремінь», хокейному клубу «Кременчук» та активно допомагав дитячим футбольним і хокейним командам, забезпечивши спортсменів формою та спортивним спорядженням.

 

З наснагою підтримуючи спортивні клуби рідного міста зараз, як депутат Полтавської обласної ради, запевняю і в подальшій допомозі розвитку спорту. Важливою є як підтримка професійних спортивних клубів, так і створення потужних осередків, таких як футбольний майданчик, збудований за моєю участю в мікрорайоні Петрівка. Залучення до активного й здорового способу життя мешканців міста вважаю дуже важливим, адже фізична культура і спорт є запорукою здорової нації та інвестицією в її майбутнє.

3. Також я долучився до проведення змагань «Богатирські ігри «STRONGMAN ATLANT» у Полтаві та Кременчуці, у яких взяли участь спортсмени з різних областей України.

 

Підтримка сфери охорони здоров’я

1. Надав фінансову допомогу багатопрофільному медичному закладу в місті Кременчуці КНМП "Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» у розмірі 100 000 грн.

2. Підтримав рішення щодо виділення 60 млн грн. залишків бюджету на придбання медичного лінійного прискорювача для променевої терапії.

3. Перерахував кошти на придбання неонатального обладнання для перинатального центру в рамках благодійної акції «Серце до серця».

Громадська діяльність

1. Протягом звітного часу я активно долучався до економічного та соціального розвитку інфраструктури міста. Взяв активну участь у проведенні бізнес-форуму «Урбан Бізнес Фест 2021» із залученням до участі підприємців малого та середнього бізнесу Кременчука та регіону, представників територіальних громад міст Олександрії, Світловодська, Власівки, делегацій із Посольств Латвії, Литви, Словаччини, Польщі та представників проекту «EU4Bisness: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», GIZ, депутатів міської та обласної рад. Під час заходу був проведений «Конкурс стартапів у  Кременчуцькій міській територіальній громаді  у 2021 році», який передбачає спрямування коштів з бюджету на започаткування підприємництва, створення нових напрямків або розширення вже існуючих видів підприємницької діяльності.

2. Брав активну участь у масовій висадці дерев в місті Кременчуці по програмі Президента України проект «Зелена країна».

 

3.  Взяв участь у щорічній благочинній акції "Святий Миколай — дітям" та передав солодкі подарунки на адресу: Асоціації Інвалідів дитинства «Новий дім»; проведення благодійного свята «Різдвяне чудо 3.0» для дітей з ментальними особливостями (синдром Дауна, ДЦП та ін.), дитячого психоневрологічного відділення КП «ПОДС» та Молодіжного Парламенту Кременчука.

 

4. Посприяв, щоб ДРСУ підсипали майже всі вулиці та провулки у районі Петрівка міста Кременчука відфрезерованим асфальтом.

5. Зроблено освітлення парку «Юність» та дитячого майданчика.

6. Активно працював з громадою, організовуючи ініціативи з голосування за громадські бюджетні проекти з будування спортивних майданчиків, облаштування скверу «Юність» тощо.

Завжди виступав і виступатиму за справедливість, принциповість та відкритість у депутатській роботі та прийняття виважених рішень на користь громади області.

Я вдячний всім, хто на виборах віддав свій голос за мене. Працюю задля того, щоб дійсно змінювати на краще життя нашої громади.

Користуючись нагодою, вітаю Вас, шановні земляки, з прийдешніми святами — Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині щастя, мир і добробут.

Від щирого серця бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Доброї долі, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань!

Депутат Полтавської обласної ради — М. Б. Корецький

Автор: на правах реклами
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 22 від 1 червня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх