Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвідало керівництво ХК «Кременчук»

28.07.2021, 17:30 Переглядів: 1 706

 

Розвиток спорту є одним із пріоритетних напрямків спонсорської діяльності компанії АЛЬФАТЕКС, адже нарощуючи обсяги виробництва, підприємство ніколи не забуває про рідне місто та його розріст.

Сьогодні, 28 липня, Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвідало керівництво ХК «Кременчук» на чолі з Президентом, депутатом Полтавської обласної ради — Мазуром Сергієм Володимировичем.

 
Представники клубу подякували директору Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС Миколі Борисовичу Корецькому за багатолітню підтримку хокейного клубу та інших видів спорту у Кременчуці, яким він приділяє надзвичайну увагу.

 
З наснагою підтримуючи спортивні клуби рідного міста зараз, Микола Корецький і як директор прогресивного підприємства, і як депутат Полтавської обласної ради, запевнив у допомозі в подальшому розвитку спорту в Кременчуці.


Відбулася плідна розмова щодо планів на майбутнє, адже важливою є як підтримка професійних спортивних клубів, так і створення потужних осередків, таких як футбольний майданчик, збудований за участю Миколи Корецького в мікрорайоні Петрівка. Залучення до активного й здорового способу життя мешканців міста є дуже важливим, адже фізична культура і спорт є запорукою здорової нації та інвестицією в її майбутнє.


Гості побажали подальшого розвитку Кременчуцькому заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та висловили надію на подальшу співпрацю.


На фото:
Президент ХК «Кременчук», депутат Полтавської обласної ради — Сергій Мазур;
Директор Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС, депутат Полтавської обласної ради — Микола Корецький;
Старший тренер ХК «Кременчук» — Олександр Савицький;
Генеральний директор ХК «Кременчук» — Тарас Захарченко.

Автор: на правах реклами

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх