Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 21.02.2021 11:00
Підтверджені:
Україна1304456
Кременчук5801
Хворі:
Україна133280
Кременчук134
Одужало:
Україна1146073
Кременчук5506
Померло:
Україна25103
Кременчук161

Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне - лідер галузі, що працює для людей

11.11.2020, 11:00 Переглядів: 1 233

 

Зазвичай люди звикли до того, що для оформлення технічного паспорту на нерухомість необхідно звернутись до державного БТІ, провести багато часу в чергах, зібрати купу документів та ще довго чекати на візит техніка вдома.

Часи змінилися! По-перше, з 2013 року немає звичних державних БТІ. По-друге, вже більше 7 років Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне ( БТІМ ) за адресою бульвар Пушкіна, 4 (будівля «Промінвестбанку») обслуговує кременчужан, надаючи не тільки послуги з виготовлення технічних паспортів, а й супутні послуги, що пов’язані з нерухомістю.


 

В минулому році запрацювала будівельна амністія на самовільно побудовані будинки та господарські споруди. Для узаконення Вашого нерухомого майна БТІМ пропонує послуги технічної інвентаризації та обстеження об’єкта (останні є необхідною умовою узаконення самовільно збудованого нерухомого майна).


У разі поділу об’єкта нерухомого майна або виділу в окрему одиницю (з присвоєнням окремої адреси) Вам необхідно звернутись до БТІМ для отримання відповідного висновку, який в подальшому Ви будете надавати нотаріусу (для укладення договору) або до суду (у разі наявності спору).


 

Плануєте нове будівництво або реконструкцію? Зверніться до БТІМ для виготовлення архітектурного проекту чи ескізу намірів забудови. По-перше, Вам нададуть безкоштовну консультацію з питань оформлення дозвільних документів на будівельні роботи. По-друге, повідомивши власні побажання та отримавши думку сертифікованого спеціаліста, можна замовити проектну документацію і навіть дизайн майбутнього об’єкта.


Купуєте нерухомість у новобудові чи сумніваєтесь у порядності продавця? Юридичний аудит нерухомості, що надається спеціалістами БТІМ, допоможе Вам розібратися у правомірності набуття прав та знизити можливі ризики. На додаток, у БТІМ можна отримати консультацію у сфері земельних відносин та оформлення прав на нерухоме майно.


 

Система управління якістю БТІМ сертифікована відповідно до ДСТУ ISO 9001: 2015.

Окрім того, БТІМ має сміливість демонструвати власний професіоналізм, беручи участь у державних закупівлях в системі Прозоро. Договори з гігантами промисловості у державному секторі (Запорізька атомна електростанція, підприємства Укроборонпром) та комунальними закладами охорони здоров’я (Центр судово-психіатричної експертизи в Києві) та освіти (Голосіївське, Деснянське та Печерське управління освіти у м.Києві) можна побачити у відкритому доступі, а їх належне виконання підтверджується позитивними відгуками та відповідними актами.


За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу БТІМ було відзначено престижною нагородою «Лідер року» у 2017 та 2018 роках поспіль, а також «Лідер галузі» та «Вибір споживача» у 2019 році


Більше 26 000 виконаних договорів та задоволених клієнтів, наявність спеціалістів з досвідом роботи більше 25 років у галузі нерухомості та численні нагороди БТІМ є відзнакою лідера в галузі нерухомості.

Демократичні ціни та якісне обслуговування працюють для задоволення потреб жителів м.Кременчук та України вцілому. Зверніться до професіоналів БТІМ та переконайтесь самостійно!

 

www.btim.com.ua


Телефони: +38 (050) 308 84 42 та +38 (068) 743 24 79

Автор: на правах реклами
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх