Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 30.11.2020 10:00
Підтверджені:
Україна732625
Кременчук3010
Хворі:
Україна375149
Кременчук1351
Одужало:
Україна345149
Кременчук1577
Померло:
Україна12327
Кременчук82

Кременчуцький Завод комунальної техніки «Альфатекс» відвантажує велику партію КДМ на базі самоскидів КрАЗ до Дніпропетровської області

22.10.2020, 12:30 Переглядів: 2 893

  

За технічним завданням замовника Кременчуцький Завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» на своїх виробничих площах виготовив 15 дорожніх комбінованих машин марки АТ, які встановив на самоскиди КрАЗ, надані клієнтом.

Машина дорожня комбінована (піскорозкидач) застосовується для розкидання сипучих інертних матеріалів і протиожеледних реагентів, а також очищення доріг від снігу.


 


Місткість кузова самоскиду — 12 куб.м
Місткість піскорозкидального бункеру — 8,5 куб.м


Техніка обладнана снігоочисним гідравлічним відвалом, ширина робочої зони якого сягає 2,7-3 метри. Ширина посипання реагентами — від 3 до 12 метрів.


 


За допомогою універсальної монтажної плити, встановленої на передньому бампері автомобіля, відвал легко монтується. Управління поворотом відвала вправо-вліво, підйом-опускання здійснюється з кабіни водія.


 


Директор Кременчуцького Заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» розповів як відбувається виготовлення та відвантаження партії:


«Устаткування для зимового обслуговування в Україні, враховуючи особливості клімату, користується величезним попитом.Наразі чимало комунальних служб замовляють техніку, яка необхідна для нормалізації руху та запобігання ожеледиці в зимовий час, наприклад піскорозкидальні машини. Тому наш завод зараз працює на повну потужність. Наразі ми працюємо над відвантаженням уже готової партії піскорозкидувачів. Дві одиниці техніки вже прибули до автомобільного парку замовника, тринадцять — установлюються на самоскиди та проходять передпродажну підготовку. 
Ця сучасна провідна техніка, виготовлена з дотриманням всіх світових стандартів, завдяки чому замовники отримують добротні вироби, які гарантовано прослужать довгі роки».


 Основні переваги піскорозкидальних машин виробництва Кременчуцького Заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС»: міцна конструкція, зручність в експлуатації та ефективне снігоочищення.


 


За рахунок власних виробничих потужностей, завод здійснює повний цикл виробництва комунальної техніки в цехах свого підприємства. А це вагомий внесок в зниження кінцевої вартості продукції й оптимізацію термінів її виготовлення.


Нині Кременчуцький завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» — це один з найбільших виробників комунальної та дорожньої техніки в Україні: з серйозним конструкторським потенціалом; сервісним центром, оснащеним сучасним діагностичним обладнанням; і головною рушійною силою — професіоналами високої кваліфікації, які працюють на ринку спецтехніки не один десяток років.

Вся техніка сертифікується й отримує всі необхідні дозвільні документи.


 


Зараз компанією освоєно серійне виробництво понад 70 видів техніки й обладнання для комунальної й дорожньої галузей, у тому числі й такої, яка необхідна для нормалізації руху та запобігання ожеледиці в зимовий час.


 


Більше про виробництво Кременчуцького Заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС»: alfateks.com.ua


 

Автор: на правах реклами
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх