Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 26.10.2020 09:00
Підтверджені:
Україна348924
Кременчук1141
Хворі:
Україна199923
Кременчук664
Одужало:
Україна142537
Кременчук450
Померло:
Україна6464
Кременчук27

Олександр Грицаєнко приєднався до команди «ДОВІРИ»: «Моя мета – це успішне, комфортне та розвинуте місто і село»

22.09.2020, 13:15 Переглядів: 762

 

Міський голова Лубен Олександр Грицаєнко долучився до команди політичної партії «ДОВІРА».

Про це повідомляє офіційна ФБ-сторінка «Довіра Полтавщини».


Лубни – величезна та могутня громада. На сьогодні місто є важливим економічним та культурним центром не тільки області, а й всієї країни. Тут працюють потужні підприємства, проводяться спортивні матчі та літературні читання, а також знаходиться торговельне «серце» – Ярмаркова площа.


«Олександр Петрович має дві вищі освіти – інженер-механік та магістр державного управління. Він, як ніхто інший, знає: для того, щоб генерувати і реалізовувати ідеї, потрібні люди, які розуміють тонкощі і деталі політичних та економічних процесів», - зазначається в повідомленні політичної сили.


«Моя мета – це успішне, комфортне та розвинуте місто і село, де життя, здоров’я, освіта і добробут громади є головними соціальними цінностями», – наголосив Олександр Грицаєнко.


«За час свого перебування на посаді Олександр Петрович вирішив немало нагальних потреб: провів реконструкцію дитячих садочків та шкіл, організував капітальний ремонт спортивного ігрового майданчика, провів низку культурних заходів по вивченню рідного краю. Однак чимало справ ще попереду, адже місто – це завжди динаміка, рух, зміни і розвиток», - підкреслюється в заяві «ДОВІРИ».


«До «ДОВІРИ» вже приєдналося багато досвідчених управлінців, які встигли зарекомендувати себе хорошими справами. Для цієї команди – це ключовий показник. Саме тому до «ДОВІРИ» приєднуюсь і я», – повідомив Олександр Грицаєнко.


Нагадаємо, що раніше до команди партії «ДОВІРА» приєдналися нинішній голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, депутати Полтавської обласної ради Володимир Куцовол, Олег Діденко, Микола Бондар та Василь Стасовський.


Також до «ДОВІРИ» приєдналися пирятинський міський голова Олексій Рябоконь, мер Миргорода Сергій Соломаха, міський голова Зінькова Сергій Максименко, міський голова Хорола Сергій Волошин, міський голова Лохвиці Віктор Радько, голова Градизька Мирослав Носа, голова Семенівської ОТГ Людмила Милашевич, Герой України Тетяна Корост, заслужений працівник промисловості і депутат Полтавської обласної ради двох скликань Віктор Кордубан, секретар Решетилівської міської ради Оксана Дядюнова та багато інших лідерів місцевого самоврядування на Полтавщині.

Автор: На правах реклами
Теги:
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Читайте також:

  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх