Записуйтесь та приходьте на прийом до головного лікаря Центру захворювань хребта і суглобів Романа Владимирова

24.09.2021, 10:00 Переглядів: 5 345

 

28 вересня записуйтесь та приходьте на прийом до головного лікаря Центру захворювань хребта і суглобів Владимирова Романа Романовича.

- Я лікар, який має свій практичний досвід з використання методу прицільної регенерації тканин хребта та суглобів. Я знаю що треба робити в кожному випадку, бо в кожного пацієнта індивідуальні проблеми та страждання. Кожного треба лікувати по особливому. І в кожного своя індивідуальна програма лікування, та звісно прогноз на майбутнє.
Звертайтеся за допомогою до мене вчасно!
Але люди, які вже втратили усілякі надії жити без болю, - у Вас є шанс!
На першій консультативній зустрічі я з'ясую, чим Вам можна допомогти найбільш ефективно та призначу необхідні дії для збереження Вашого здоров'я.
Ваш лікар - Владимиров Роман Романович.

 
Розробник методів лікування на основі аутологічної плазми
д.м.н., професор Ахмеров Ренат пише:
"Нижче, наведено стандартне обґрунтування застосування аутологічної плазми з метою підготовки імунної системи до боротьби із зовнішніми патогенами, такими як віруси і бактерії.
Це всім в медицині відомі факти.
Моноцити і тканинні макрофаги є провідними клітинами імунної відповіді організму, що забезпечують переробку антигенів і їх презентацію (особливо при вторинному імунній відповіді) Т-хелперів. Подібна презентація необхідна для запуску імунної відповіді на багато Т-залежні антигени.
Говорячи зрозумілою мовою, в крові пацієнта, що отримав внутрішньом'язові ін'єкції його власної (аутологічної) плазми, різко збільшуються кількість моноцитів і їх активність, що призводить до зміцнення захисних сил організму і підвищення імунітету. Чим вище імунітет, тим більше здатність організму протистояти різним вірусам і бактеріям! "Проводячи терапію аутологічної плазмою при проблемах хребта і суглобів Ви отримуєте додаткову виражену стимуляцію імунної системи, яка допоможе Вам не захворіти вірусними інфекціями в небезпечний період.

Процедура проводиться з дотриманням всіх протиепідемічних заходів за попереднім записом по тел.:

073-431-31-03, 066-431-31-03, 096-953-00-18

28 вересня записуйтесь та приходьте на прийом до головного лікаря Центру захворювань хребта і суглобів Владимирова Романа Романовича.
Не давайте захворюванням хребта і суглобів розвиватися далі!

Ви також можете записатися на різні види масажу:
- лікувальний
- оздоровчий
- профілактичний
- антицелюлітний
- точковий і баночний.
Діють ідивідуальні знижки!

Прийом масажиста щодня за попереднім записом.

Інформація та запис на прийом та на масаж по телефону:
073-431-31-03, 066-431-31-03, 096-953-00-18

Детально і доступно про захворювання хребта та суглобів, а також про методи лікування можна прочитати на офіційному Центру вертебрології доктора Владимирова:

www.spinanebolit.com.ua


Ліц. МОЗ України АЕ 571070


Автор: на правах реклами
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх