Болить спина, турбують суглоби? Дзвоніть сьогодні та встигніть записатись на прийом 14 вересня, запис ще відкрито!

9.09.2021, 10:00 Переглядів: 9 199

 

Поки суглоб або міжхребцевий диск ще не повністю зруйнований - є про що говорити з лікарем. Приходьте на консультацію до головного лікаря Київського Центру лікування захворювань хребта і суглобів Владимирова Романа Романовича. Найближчий прийом — 14 вересня. Попередній запис по телефону. 

Дуже багато людей приходить на прийом зі скаргами і болями в спині, шиї, попереку.

Кожен чув, що таке міжхребцеві грижі або від свого лікаря, або від своїх знайомих, у яких теж болить спина.

Міжхребцева грижа - закономірний процес, який з'являється як результат прогресування остеохондрозу. Міжхребцевий диск втрачає воду в ядрі і не може її заповнити через розвиток склерозу сусідніх хребців. Навантаження з роками збільшується, а кільце диска розшаровується, утворюючи грижу.

Грижі бувають різними по розташуванню, формі, розмірам, прогнозам. Дуже важлива перша зустріч з лікарем після діагностики МРТ. Лікар обов'язково відповість Вам на всі питання і складе прогноз з планом лікування. Кожен метод впливу на грижу або кілька міжхребцевих гриж буде обгрунтований. Ви повинні розуміти, як буде діяти на Вас лікування, і в якій черговості будуть проводитися процедури. Лікування міжхребцевих гриж сьогодні - це комплексний підхід, що складається з трьох процедур:

1. Зняття болю, набряку, запалення в ураженому відділі спини. (5 -10 процедур)
2. Розсмоктуючі процедури з літичними ферментами. (30-40 процедур)
3. Стимуляція для відновлення процесів структури хребта своїми факторами зростання і регенерації. Плазмоліфтінг або ортоплазма. (3 - 8 процедур)

 

Більше інформації:

Фесбук www.facebook.com/Dr.Vladymyrov

Інстаграм dr.vladymyrov  
Чи будуть потрібні всі три кроки терапії або досить буде використовувати тільки процедуру плазмоліфтінга хребта в потрібному відділі? Відповідь на це питання Ви отримаєте на першій зустрічі з доктором Владимировим Р.Р. в м. Кременчуці

14 вересня!!!

Прийом пацієнтів, консультації, лікування хребта і суглобів в Кременчуці методом плазмоліфтінг проводиться два рази на місяць щомісяця.
Попередній запис на консультацію і процедури до лікаря Владимирова - по телефонам:

???? 073 431 31 03

       066 431 31 03

       096 953 00 18
Детально і доступно про захворювання хребта та суглобів, а також про методи лікування можна прочитати на сайті: www.spinanebolit.com.ua

Відео матеріал: Проведення процедури плазмоліфтінг.

Ліц. МОЗ України АЕ571070

Автор: на правах реклами
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх