Сучасне лікування артрозу та проблем хребта методом PRP стимуляції проводять у Кременчуці

6.12.2021, 11:00 Переглядів: 6 816

 

9 грудня Владимиров Роман Романович, засновник і головний лікар Київського центру захворювань хребта і суглобів, буде проводити прийом пацієнтів у Кременчуці. Запис на прийом по телефону: 073-431-31-03, 066-431-31-03, 096-953-00-18

PRP-терапія знімає біль, запалення, набряк, покращує кровообіг та живлення суглобу, відновлює зруйнований хрящ навіть у літніх пацієнтів.

Лікуємо власною кров’ю людини.

 

Цей процес абсолютно безпечний, ніякого відторгнення немає, ніяких алергій, ніякої побічної дії. Плазма з власної крові пацієнта, насичена тромбоцитами, спонукає до активних відновлювальних процесів в ті тканини тіла, до яких вона потрапляє через прицільну ін'єкцію.

 

Процедуру робимо з перервою в 14 днів, щоб зруйновані клітини встигали відновлюватись. За чотири роки застосування методу PRP-стимуляції ми переконалися, що в пацієнтів через кілька сеансів значно збільшується рухливість суглобів, зменшується больовий синдром, активізуються процеси відновлення хрящевої тканини. Це досить ефективний медичний спосіб лікування захворювань не тільки великих суглобів при остеоартрозі та артрозі, але й і захворювань дрібних суглобів хребта. Йдеться і про лікування міжхребцевої грижі і остеохондрозу хребта. У таких випадках вводимо плазму крові не безпосередньо в хребет, а прицільно, близько хребта, паравертебрально. Окремо треба зауважити про застосування такого лікування у паціентів, які вже були прооперовані з приводу грижі хребта.

 Приходьте самі або запишіть своїх батьків на прийом до практикуючого досвідченого спеціаліста, головного лікаря Центру захворювань хребта та суглобів Владимирова Романа Романовича.

Найближчий особистий прийом пацієнтів 9 грудня! Запишіться завчасно та отримайте консультацію, щоб дати шанс своїй спині та суглобам служити Вам довго і без болю!

 Телефони Центру захворювань хребта та суглобів:

073-431-31-03, 066-431-31-03, 096-953-00-18

 Більше інформації та власні поради лікаря що до лікування захворювань хребта та суглобів на офіційному сайті www.spinanebolit.com.ua

 У Центрі захворювань хребта і суглобів Ви можете записатися на різні види масажу:

- вісцеральний,

- лікувальний,

- оздоровчий,

- профілактичний,

- антицелюлітний,

- точковий,

- баночний.

 Впливаючи на певні точки на тілі можна позбавити людину від головного болю, привести в норму тонус м'язів, зняти відчуття втоми і стан стресу. Кілька годин в тиждень, які Ви витратите на масаж, не будуть втраченими даром, а результати будуть радувати Вас протягом довгих років. Масаж допоможе зняти напругу, підняти м'язовий тонус і оздоровити весь організм в цілому.

 Запис на масаж по телефону:

073-431-31-03, 066-431-31-03, 096-953-00-18

 Працюємо без вихідних.

 Працюємо з дотриманням всіх карантинних правил і дизенфекції
 Ліцензія МОЗ Украины АЕ571070


Автор: на правах реклами
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 40 від 6 жовтня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх