Весняна діагностика RENAULT за 99 гривен!

11.04.2018, 15:00 Переглядів: 1 297

В «Соллі Плюс. Кременчук» діє сервісна акція «Весняна діагностика 2018».

Записатися можна за телефоном: (0536) 772329, (098) 069 93 02, (095) 900 95 64

 

З 19 березня по 19 травня 2018 року всім клієнтам сервісу MY RENAULT пропонується виконати діагностику автомобіля за 99 грн. (Тільки для клієнтів My Renault), яка включає в себе:

· діагностику підвіски (в тому числі перевірку залишкової товщини гальмівних колодок і дисків);

· діагностику стану шин (в тому числі перевірку залишкової глибини протектора і стану шин);

· перевірку рівнів робочих рідин і щільності гальмівної і охолоджуючих рідин;

· діагностику АКБ.

 

Крім привабливої ціни на діагностику, в період акції можна придбати запасні частини зі знижкою до 30%, аксесуари зі знижкою до 25%, літню рідинусклоомивача 5л за акційною ціною 149 грн з ПДВ, а також отримати в подарунок карту Renault Асистанс+ за умови обслуговування на суму від 2000 грн. з ПДВ (роботи і запчастини в акційних цінах для клієнта).

 

Клієнти, які виконають в період акції в дилерській мережі Renault операції по заміні гальмівних колодок або гальмівних дисків, заміні амортизаторів або пружин підвіски, стануть учасниками розіграшутуристичної поїздки на двох до Нормандії (Франція), а також цінних призів з асортименту Renault Boutique.

 

Для автомобілів віком понад 5 років (починаючи з 2012 р. випуску) на постійній основі діє програма лояльності, в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнти отримують знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також на роботи з їх установки. Знижки по акції і за програмою лояльності не сумуються. В період дії акції «Весняна діагностика 2018» для таких клієнтів актуальні вигідні умови по запасним частинам MOTRIO.

 

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

 

Про інші привабливі пропозиції власники Renault зможуть дізнатися, зареєструвавшись на порталі MY RENAULT, та відвідавши свій особистий кабінет, де клієнту надається можливість:

· планувати сервісні роботи на автомобілі,

· отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,

· економити більше, ніж інші в період дії акційних пропозицій.

 

З моменту запуску даної програми було зареєстровано понад 40000 клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій і користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта.

 

Увійдіть в MY RENAULT та економте на сервісному обслуговуванні вже сьогодні!

 

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 40 від 6 жовтня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх