Поблизу села Ступки на території Зіньківської громади виявили стихійне звалище з рештками тварин після забою. На місці працюють профільні служби, а правоохоронці встановлюють обставини події та причетних до незаконного вивезення відходів. Про це повідомили на сторінці Зіньківської міської ради.
Після виявлення звалища відбулися засідання профільних комісій, до роботи залучили рятувальників, поліціянтів, фахівців Держпродспоживслужби, екологічної інспекції та ветеринарної медицини.
Небезпечну територію огородили, а спеціалісти відібрали зразки ґрунту та біоматеріалу для проведення лабораторних досліджень. Також ділянку обробили дезінфекційними засобами.
Жителів закликають не наближатися до огородженої території, не випасати там худобу та не вигулювати домашніх тварин до завершення всіх робіт. Наразі триває розслідування. Осіб, причетних до створення стихійного звалища, обіцяють притягнути до відповідальності.
Нагадаємо, що на Полтавщині судять посадовця Макухівського сміттєзвалища через пожежі та забруднення повітря.