У Кременчуцькому районі працівники міграційної служби спільно з СБУвцями виявили громадянина Вірменії, який перебував на території України без законних підстав. Про це повідомили в пресслужбі Міграційної служби у полтавській області.
Іноземця виявили під час профілактичних заходів «Мігрант», які спрямовані на боротьбу з нелегальною міграцією та перевірку дотримання міграційного законодавства.
За порушення правил перебування в Україні чоловік отримав адміністративне стягнення. Також міграційна служба ухвалила рішення про його примусове повернення за межі України.
Нагадаємо, що 18 червня на Полтавщині виявили громадянина РФ, який незаконно перебував в Україні.