У Патрульній поліції Кременчука розповіли про чергове виявлення на дорогах міста водіїв із ознаками сп’яніння. В одного з них рівень алкоголю у понад 11 разів перевищував допустиму норму. Про це пресслужба патрульної поліції повідомила на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Сьогодні вночі на вулиці Лейтенанта Покладова патрульні зупинили автомобіль ВАЗ за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з 22-річним водієм інспектори помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на місці за допомогою приладу «Драгер». Результат — 2,29 проміле, що у понад 11 разів перевищує допустиму норму.

Водій із результатом вимірювання не погодився, але відмовився від проходження огляду в медичному закладі у встановленому законом порядку.

Окрім цього, керманич не пред’явив реєстраційний документ на авто.

Патрульні відсторонили водія від керування та склали адміністративні матеріали:

  • протокол за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом у стані сп’яніння або відмова від проходження огляду);
  • постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом без відповідних документів).

Нагадаємо, у понеділок ми повідомляли, що в Кременчуці патрульні зупинили водія, в якого рівень алкоголю у майже 9 разів перевищував допустиму норму.

Ми також писали, що за минулий тиждень патрульна поліція виявила у Кременчуці 10 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.

У журналістиці з 2006 року. Пишу на теми ветеранської політики, соціального захисту, роботи органів місцевого самоврядування....

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *