ДБР завершило розслідування щодо військовослужбовця Держприкордонслужби, який 16 березня у Полтаві на смерть збив жінку на пішоходному переході. Обвинувальний акт передали до суду. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.
За даними слідства, прикордонник із Волинської області, уродженець Полтави, перебував у місті у відпустці. Увечері 16 березня він їхав власним легковиком, не дотримався безпечної швидкості та, наближаючись до пішохідного переходу, виїхав на зустрічну смугу.
У цей момент дорогу переходила група людей. Автомобіль збив жінку, яка йшла останньою. Від отриманих травм вона померла в автомобілі «швидкої».
Після аварії працівники ДБР затримали водія. Експертиза встановила, що на момент ДТП він був тверезим.
Військовослужбовця обвинувачують за ч. 2 ст. 286 КК України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої. Йому загрожує до 8 років ув’язнення.


Нагадаємо, «Кременчуцький ТелеграфЪ» писав, що у Полтаві прикордонник на смерть збив жінку на пішохідному переході