Продовження історії із «побиттям у райвідділі міліції»

28.05.2009, 14:19 Просмотров: 972
Мати 16-річного хлопця заявила наприкінці квітня, що міліціонери катували її сина, аби «вибити» потрібне зізнання. Першими на її скарги відповіли міліціонери..

Один лист надійшов із Крюківського райвідділу міліції, а інший – із Головного управління МВС України в Полтавській області. Вони суперечать один одному. Пропонуємо ознайомитися.

«За фактами, викладеними у скарзі, проведено службову перевірку, в ході якої встановлено, що факти порушень чинного законодавства з боку співробітників сектору карного розшуку Крюківського РВ КМУ не підтвердилися. У разі незгоди із висновком службової перевірки та прийнятим рішенням, Ви можете оскаржити його в прокуратурі м. Кременчука».

Заступник начальника полковник міліції В. С. Овчаренко.

Датоване 14.05.2009 р.

«…У ході перевірки встановлено, що факти порушень законодавства працівниками Крюківського райвідділу міліції частково підтвердилися в частині опитуванні Вашого неповнолітнього сина К. без Вашої присутності, а також, що він провів в Крюківському РВ КМУ більше 7 годин. Враховуючи викладене, працівники сектору карного розшуку Крюківського райвідділу міліції С. та Д. притягнуті до суворої дисциплінарної відповідальності.

Висновок службового розслідування направлено до прокуратури м. Кременчука для прийняття рішення…»

З повагою, начальник Крюківського РВ КМУ

Б. І. Голик. Датоване 15.05.2009 р.

Свою відповідь ще не надіслала міська прокуратура. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх