Суд над язиком

8.11.2007, 15:11 Просмотров: 940
Минулого тижня прокуратура Кременчука передала до Автозаводського районного суду справу відносно чоловіка, який дав неправдиві свідчення. Як повідомляла міліція, ще влітку, керуючи «Жигулями», він виїхав на смугу зустрічного руху на вул. Київській та вдарив у заднє крило зустрічний легковик. Після удару водій-порушник намагався втекти на своєму авто, але власник пом’ятої «Таврії» забрав у винуватця ключі.

Минулого тижня прокуратура Кременчука передала до Автозаводського районного суду справу відносно чоловіка, який дав неправдиві свідчення. Як повідомляла міліція, ще влітку, керуючи «Жигулями», він виїхав на смугу зустрічного руху на вул. Київській та вдарив у заднє крило зустрічний легковик. Після удару водій-порушник намагався втекти на своєму авто, але власник пом’ятої «Таврії» забрав у винуватця ключі. Останній нічого кращого не вигадав, ніж втекти з місця пригоди та заявити в міліцію про те, що його машину викрали.
«Санкція за надання завідомо неправдивих свідчень про вчинення злочину складає обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років», – каже старший слідчий міської прокуратури Олег Могильчук. «Останнім часом зросла кількість людей, що дають неправдиві свідчення, змінюють показання, – повідомляє старший помічник прокурора Кременчука В’ячеслав Левицький. – При перевірках факти не підтверджуються. Можливо, не всі усвідомлюють, що за це настає кримінальна відповідальність, але її все одно не уникнути. На жаль через чиюсь неправду страждають невинні». 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх