Вітчим-нудист «засвітився»

25.10.2007, 17:10 Просмотров: 1 162
За оголення своїх чоловічих «принад» перед 12-річною дівчинкою чоловіку світить до трьох років за гратами. Дитина розповіла про «витівки» співмешканця своєї матері рідному батькові..

У поле зору кременчуцьких правоохоронців минулого тижня потрапив 39-річний чоловік – йому закидають розбещення 12-річної дочки його співмешканки. До міліції з цією заявою звернувся батько дитини – мала сама розповіла йому про поведінку так званого вітчима. Співробітники правоохоронних органів завітали до цієї родини в гості. Вони задокументували той факт, що чоловік оголює свої статеві органи у присутності дитини.
Разом із психологом міліціонери поспілкувалися з дівчинкою… «За її словами, співмешканець матері вже декілька місяців намагається приставати до неї, ходить голий по квартирі, – кажуть у міліції. – В основному він «старався», коли матері не було вдома, або вона виходила до іншої кімнати. Підозрюваний свої вчинки, звісно ж, заперечує».
Зараз дівчинка проживає разом з рідним батьком. За фактом розпусних дій було порушено кримінальну справу за статею 156. Санкція за нею складає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі до трьох років.



 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх