Справи амурні – справи кримінальні

10.06.2007, 18:06 Просмотров: 1 111
20-річний юнак ішов до коханої, щоб поговорити і вмовити повернутися до нього. Колишня дівчина зустріла його на порозі в самому рушнику...

Другого червня до Автозаводського районного відділення міліції звернувся чоловік, який заявив, що цього дня його 15-річну доньку згвалтували. Міліціянти за підозрою у скоєнні злочину затримали 20-річного юнака.
Як виявилося, хлопець із дівчиною зустрічались раніше близько року, але потім, з ініціативи слабкої половини, розійшлися. «Юнак неодноразово приходив до дівчини додому і просив повернутися до нього, – кажуть у прес-службі міського управління міліції. Натомість вона стала зустрічатися з іншим. Другого червня хлопець знову прийшов поговорити про справи амурні. Двері відчинилися, і він побачив на порозі кохану в одному рушнику. Вона щойно вийшла з ванної кімнати. Вдома більше нікого не було, тому юнак кинувся угамовуватисвою жагу. «Якось все пішло не так, – пояснював він правоохоронцям, – не втримався». На кухонному столі молодий чоловік схопив ножа і погрожуючи ним, згвалтував дівчину.
Після того він вискочив на вулицю й почав різати собі вени.
Зараз у прокуратурі Кременчука вирішується питання про порушення кримінальної справи. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх