На городі виросла... авіабомба

31.05.2007, 19:05 Просмотров: 1 116
Дідусь, працюючи в городі, натрапив на авіабомбу, розліт осколків від якої складає 1,5 кілометра. Оскільки снаряд перебував на бойовому взводі, його необхідно було ліквідувати якнайшвидше..
Розліт осколків знайденого «овоча» складає 1,5 кілометра. Піротехники підірвали її в ярі за 5 кілометрів від хутора.

26 травня на одному з хуторів, біля села Салівка Кременчуцького району, господар знайшов на городі авіабомбу діаметром 25 см та метр довжиною. Дідусь наштовхнувся на неї під час земляних робіт у 50 метрах від хати. Про знахідку він повідомив селищного голову, а той уже міліцію. Правоохоронці до приїзду піротехнічної бригади оточили хутір.
«Це була фугасна авіабомба вагою 50 кілограмів часів Вітчизняної війни, – каже заступник начальника міського управління МНС Юрій Мокієнко. – 30 кілограмів у ній складає тротил, розліт осколків – 1,5 кілометра. Бомбу скинуто з літака, вона була на бойовому взводі. Зважаючи на це, транспортувати її на полігон для знищення біля Соснівки було небезпечно. Тому командир піротехнічної групи прийняв рішення підірвати снаряд у яру за 5 кілометрів від населеного пункту». До знищення бомби було залучено «швидку», підрозділи міліції, ДАІ та МНС. Жертв немає. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх