Правоохоронці затримали "міжнародного" злочинця

26.04.2007, 22:04 Просмотров: 953
19 квітня патруль правоохоронців з двох міліціянтів та одного козака, у районі залізничного вокзалу Кременчука зацікавився підозрілою компанією.
Троє правоохоронців проти п’ятьох підозрюваних

19 квітня патруль правоохоронців з двох міліціянтів та одного козака, у районі залізничного вокзалу Кременчука зацікавився підозрілою компанією. Близько 17.00, коли п’ятеро чоловіків у «Жигулях» під’їхали до колонки на АЗС, що навпроти вокзалу, правоохоронці перекрили дорогу автомобілю і попрохали вийти. Подробиці затримання не повідомляються, але відомо, що двоє з підозрюваних чекали на міліцейське підкріплення у наручниках.
Під час затримання в одного з чоловіків було вилучено пістолет «ТТ» 1937 року з шістьма набоями, яким він не встиг, якщо й хотів, скористатися. Також було вилучено декілька ножів та 500 євро. Зараз зброя знаходиться у експертів, а гроші перевіряються на «справжність».
Вік затриманих від 28 до 45 років. За словами начальника Кременчуцького міського управління міліції Василя Овчаренка, один із них перебуває у міжнародному розшуку. Як повідомляє прес-служба міської міліції, наразі правоохоронці перевіряють причетність затриманих до злочинів, скоєних на території Кременчука та України. Кримінальну справу відкрито поки що лише за фактом зберігання зброї. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх